Zóna volného obchodu v Šanghaji nastavuje příznivější reformy pro obchod a podnikání

Šanghajská pilotní zóna volného obchodu byla vybrána k pilotnímu provozu 10 nových celních a karanténních opatření, které byly nedávno představeny Inspekcí o vstupu a výstupu v Šanghaji (Shanghai Entry-Exit Inspection v aj.) a Karanténskou kanceláří.

Opatření jsou určena k tomu, aby pomohla společnostem v této Zóně. Je zde i služba “one-stop”, která slouží k registraci a archivování společností, také hodnocení systému klasifikace rizik a karantény a eko-původu výrobku. Jedná se o inteligentní servisní středisko v přeshraničním technologickém a inovačním centru v Zhangjiangu.

Nová opatření byla představena pod vedením prezidenta Xi Jinpinga, který se nechal slyšet, že zóny volného obchodu země by měly mít další autonomii s cílem provádět reformy. Nová opatření byla přizpůsobena potřebám společností v Zóně a jakmile se osvědčí jako úspěšné, budou zavedena do dalších zón volného obchodu v Číně.

Šanghajská pilotní zóna volného obchodu byla založena v roce 2013 a nabízí řadu daňových preferencí. Zahrnuje spojenou plochu, high-tech park, finanční oblast a exportní zónu zpracování.

Příspěvek Zóna volného obchodu v Šanghaji nastavuje příznivější reformy pro obchod a podnikání pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme