Guernsey přivítalo první čínskou pojišťovací společnost na svém území

Ostrov Guernsey oznámil, že nedávno na jeho území vznikla první čínská pojišťovací společnost s názvem “Brilliant Reinsurance (Guernsey) Limited”, jako další důkaz rostoucích vztahů mezi čínským podnikatelským sektorem a pojišťovnictvím na ostrově.

Pokračuje se tak ve šlépějích čtyř pojistných smluv, které byly podepsány mezi těmito jurisdikcemi během posledních 18 měsíců.

Společnost Brilliant Reinsurance se zaměří na podnikání z trhu Lloyd’s v Londýně, což zařídil a založil nezávislý pojišťovací manažer působící v oblasti alternativního řízení rizik (ARM v aj.).

Brendan Reeves z ARM uvedl, že důležitou roli při vytváření povozu hraje to, na jak vysoké mezinárodní úrovni je pojišťovací sektor v Guernsey. Také zdůraznil, že Guernsey je blízké Londýnu a skutečnost, že je v evropském časovém pásmu, představuje další podstatný faktor.

Kate Clouston z agentury pro podporu finančních služeb v Guernsey, “Guernsey Finance” přivítala tuto novinku slovy: “Vztahy Guernsey s Čínou se v posledních letech rychle rozvinuly a my jsme velice potěšeni, že tam ostrov získal takovou pozitivní reputaci jako odborník na mnoho různých oblastí finančních služeb … Zejména odvětví pojišťovnictví přináší nové příležitosti a my se těšíme, až budeme pomáhat čínským společnostem při zlepšování mezinárodních aspektů jejich práce. “

Příspěvek Guernsey přivítalo první čínskou pojišťovací společnost na svém území pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme