Zákony na Kajmanských ostrovech ohledně nadací přišly v platnost

Legislativa o zavedení nadace na Kajmanských ostrovech se stala zákonem dne 19. října s vydáním zákona o založení společnosti, nařízení z roku 2017 (2017) v Úředním věstníku dne 18. října.

Vláda na Kajmanech uvedla: “Předpokládá se, že tento nový obchodní automobil na Kajmanských ostrovech bude poskytovat oblasti finančních služeb konkurenční výhodu díky větší všestrannosti na mezinárodním trhu. Podobně jako společnost s ručením omezeným (což je jedna z variant společnosti) je založena na principu partnerství, nadační společnost by také byla variantou společnosti. Nadační společnosti mají v úmyslu představit speciální druh společnosti, která sdružuje určité klíčové výhody trustů a společností v jednom vozidle. Nabízí klientům uspokojivější strukturu, což jim umožňuje, aby neměly žádné akcionáře a zakotvily cíle. Nadační společnosti mohou být proto použity v nejrůznějších situacích zahrnujících obchodní a filantropické účely. “

Bylo poznamenáno, že nadace podléhají stejné transparentnosti a boji proti praní špinavých peněz a boji s financováním ustanovení o terorismu jako společnosti.

Příspěvek Zákony na Kajmanských ostrovech ohledně nadací přišly v platnost pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme