Ostrov Guernsey vítá nárůst migrace vnitřních společností

Ostrov Guernsey říká, že zaznamenává silný nárůst v počtu společností, které se stěhují právě na území Guernsey, a uvádí, že třetí čtvrtletí je v tomto roce nejsilnější v této oblasti.

Registr v Guernsey uvádí, že 23 společností se během třetího čtvrtletí roku 2017 odstěhovalo do Guernsey, přičemž pouze čtyři společnosti se stěhovaly úplně jinam.

Čistá migrace společností na Guernsey v roce 2017 činí na konci třetího čtvrtletí závěr s 36 obchodními podniky. Poslední údaje vychází z pozitivních výsledků roku 2016, kdy došlo k migraci u 83 firem do Guernsey a pouze 26 jich migrovalo ven – čistý růst činí 57.

Většina firem, které se přesouvají do Guernsey ve třetím čtvrtletí, pocházela z Panamy a Britských Panenských ostrovů, ale některé společnosti se stěhovaly také z Baham, Gibraltaru, ostrova Man, Libérie a Lucemburska.

Osoba registrující společnosti do registru v Guernsey, Alan Bougourd, poznamenal, že ,,pokračují v pozorování migrace v rámci široké škály jurisdikcí, zahrnujících EU, Střední Ameriku, Karibik a země Britské korunní dependence, se společnostmi, které usilují o stabilitu a kvalitu služeb nabízených v Guernsey. “

Příspěvek Ostrov Guernsey vítá nárůst migrace vnitřních společností pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme