Guernsey dostalo ocenění evropských a britských Captive Awards.

Guernsey byl vyhlášen nejlepším domicilem mimo EU na nedávných evropských a britských Captive Awards, které se konaly v Plaisterers Hall v Londýně.

Ocenění, které pořádá pojišťovací publikace Captive Review, uznávají vynikající kvalitu při poskytování a řízení kaptivního pojištění a vyzdvihují ty, kteří v loňském roce excelovali.

Guernsey byl vyhlášen kaptivním domicilem roku mimo oblast EU před pěti dalšími vypsanými jurisdikcemi: Bermudy, Britské panenské ostrovy, Delaware, ostrov Man a stát Vermont. Malta letos získala ocenění za kaptivní domicil v rámci EU.

Porota, která se skládá z profesionálů z oboru pojišťovnictví a řízení, uvedla, že byli uchváceni závazkem Guernsey k inovacím v oblasti alternativního financování rizik, a vyzdvihli nedávné založení společnosti Dom Re IC, která vydává digitalizované poznámky na soukromém blockchainu.

Dominic Wheatley z Guernsey Finance, z ostrovní agentury pro podporu finančních služeb, uvedl, že si kaptivní průmysl v Guernsey toto ocenění zaslouží.

“Jsem potěšen, že Guernsey získal toto ocenění. Je to uznání významného vývoje, který jsme viděli v oblasti kaptivního pojišťovnictví Guernsey v posledních 12 měsících. Inovace zůstávají jádrem naší globální pojišťovací nabídky a je to něco, co budeme nadále rozvíjet i v roce 2018, zejména v oblasti rizika narůstající životnosti, mezinárodních zaměstnaneckých benefitů a vznikajících rizik včetně kyberprostoru, “řekl Wheatley.

Ocenění získala také řada firem s pobočkami v Guernsey, včetně společností Aon, Ernst and Young, White Rock Group a Willis Towers Watson.

Příspěvek Guernsey dostalo ocenění evropských a britských Captive Awards. pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme