Ostrov Man očekává, že Brexit posílí burzu s akciemi

Průmysl finančních služeb na ostrově Man stojí za tím, že bude mít prospěch z Brexitu, včetně nových výpisů na Mezinárodní burze cenných papírů (dříve Channel Islands Securities Exchange), podle Carolyn Gelling, která stojí ve vedení burzy na ostrově.

Když Gelling hovořila s členy pobočky Chartered Institute pro cenné papíry a investice na ostrově Man, řekla, že zatímco “… Brexit vyvolal řadu otázek … Ostrov Man může nabídnout jistotu soudních pravomocí ve finančních službách, což je třetí země ve vztahu k Evropské unii. “

Za použití obchodní burzy jako příkladu, Gelling vysvětlila, jak schopnost burzy nabízející stabilní a přiměřený režim již pomohla přilákat více obchodů v předešlém roce ve formě HMRC (Her Majesty´s Revenue and Customs=Příjmy a celní správa její majestátnosti) schválené Real Estate Investment Trusts, které investují do nemovitostí Spojeného království, a prostřednictvím nových problémů s dluhy.

Gelling také uvedla, že nabídka burzy by se mohla ukázat jako atraktivní pro malé a středně veliké podniky na ostrově a z firem ve Velké Británii, které mohou mít k dispozici omezené finanční možnosti. Řekla: “Výpis na hlavní burze cenných papírů je často neúměrně drahý a / nebo byrokratický. Máme za to, že Mezinárodní burza poskytuje doplňující nabídku pro ty, které už existují, a tím, že jednáme jako výměna inkubátorů, můžeme pomoci ekonomickému růstu ve Velké Británii, zejména v kontextu s Brexitem. “

Gelling vše uzavřela tím, že v době takové nejistoty, ta stabilita, kterou nabízí ostrov, znamená ideální umístění pro podporu britské ekonomiky prostřednictvím Brexitu.

Příspěvek Ostrov Man očekává, že Brexit posílí burzu s akciemi pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme