Mezinárodní finanční centrum v Dubaji (DIFC) a Londýn diskutují o islámských financích

Dubajské mezinárodní finanční centrum, finanční středisko s nízkými daněmi ve Spojených Arabských Emirátech, hostilo primátora hlavního města Anglie, Charlesa Bowmana, během jeho návštěvy v regionu.

Bowman se zúčastnil kulatého stolu se zástupci DIFC a Dubajského islámského centra pro rozvoj ekonomiky, které propaguje emirát jako globální centrum pro islámské finanční služby. V rámci jednání se diskutovalo o řadě témat, včetně islámského obchodu, inovace v islámských financích a revoluce FinTech.

Diskuze, kterou moderoval Ashruff Jamall, partner, globální ředitel Islámských financí, se také podílel na roli islámských financí v rozvoji infrastruktury.

DIFC uvádí, že poslední návštěva Bowmana posiluje dlouhodobý dvoustranný vztah mezi těmito dvěma finančními centry a podporuje se tak jejich společný závazek ohledně obchodních a investičních vazeb.

DIFC je zóna volného obchodu, která se nachází v Dubaji. Nabízí řadu výhod podnikům, včetně nulové procentní sazby daně z příjmu zaručené po dobu 50 let a bez výměnných kontrol. Umožňuje 100 procentní zahraniční vlastnictví.

Příspěvek Mezinárodní finanční centrum v Dubaji (DIFC) a Londýn diskutují o islámských financích pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme