Burza v Hongkongu oficiálně otevírá kancelář v Singapuru

Společnosti Hong Kong Exchanges and Clearing Limited nedávno oznámily, že se rozšířilo jejich působení v Asii, a to otevřením kanceláře v Singapuru.

Úřad v Singapuru je oficiálně první kanceláří pro společnost, která je mateřskou společností burzy Hong Kong Limited (SEHK) a Hong Kong Futures Exchange Limited. Jejím cílem je pomoci na burze jejich klientům v Singapuru a zbytku jihovýchodní Asie a oslovit tak více potenciálních klientů v regionu.

“Iniciativa Belt and Road & Fintech (finanční technologie) představují pro Asii obrovské příležitosti k růstu,” řekl generální ředitel společnosti HKEX Charles Li. ,,Chceme spolupracovat s partnery v našem regionu za účelem vytvoření “většího koláče” pro každého. Asie má nejdynamičtější ekonomiku na světě, takže máme velký potenciál na společný úspěch.”

“Tato kancelář je dalším krokem v našem plánu v rámci rozvíjení našich trhů jako jedinečných platforem pro přeshraniční přístup mezinárodních a čínských investorů, stejně jako atraktivních cílových trhů nabízejících celou řadu relevantních produktů ze tří tříd aktiv: Akcie, Komodity a Fixní příjmy a měny, “řekl Li.,,Vzhledem k tomu, že Čína a další světové trhy zintenzivňují svou interakci, usilujeme o globální výměnu mezi třídami aktiv, a to jak pro naše čínské klienty, tak pro naše mezinárodní klienty, kteří hledají expozici v Číně.”

,,Pro investory, kteří se zajímají o akcie a trhy s pevnými příjmy na pevnině Číny, nabízíme snadný a přímý přístup prostřednictvím programů Stock a Bond Connect,” dodává Li.

Příspěvek Burza v Hongkongu oficiálně otevírá kancelář v Singapuru pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme