Bermudská delegace v Miami otevírá téma Latinské Ameriky

Delegace z Bermud, která zahrnovala premiéra Davida Burta, nedávno navštívila Miami, aby vytvořila užší vazby v oblasti finančních služeb a využila vazby města s Latinskou Amerikou.

Třídenní návštěva v Miami se konala pod vedením Bermudské agentury pro rozvoj obchodu (BDA), což je agentura pro podporu finančních služeb na ostrově. Delegace zahrnovala diskuze s místními vládními představiteli a vedoucími představiteli obchodních společností za účelem prozkoumat potenciální synergie.

Byly uspořádány schůzky se zástupci vysoce hodnotných odvětví služeb, včetně advokátních kanceláří “Greenberg Traurig LLP, Holland & Knight a Hamilton, Miller & Birthisel” v Miami.

Z Latinské Ameriky vidíme přicházet mnohem více práce a Miami je jasným přínosem pro Latinskou a Jižní Ameriku v tom, jak je rozmístěný kapitál, a jak jsou strukturovány mezinárodní transakce,” řekl Ross Webber, generální ředitel BDA.

,,Advokátní kanceláře jsou hlídači v rozhodování o soudní pravomoci, takže je důležité, aby se dostali do hledáčku vlivných firem. Jejich vstup nám tak pomáhá utvářet efektivnější seznam pro rozvoj podnikání,” dodal Webber.

Webbrovy komentáře opakovala Michelle Wolfeová, výkonná ředitelka Meritus Trust Company na Bermudách, která prohlásila, že ,,Bermudy mají dobré předpoklady na využití našich právních předpisů a infrastruktury důvěry, které mohou pomoci rodinám a jejich budoucím generacím. Je velmi podstatné, abychom pokračovali ve vytváření vztahů s představiteli a poradci, kteří pravidelně zdržovaní našimi karibskými protějšky. “

Příspěvek Bermudská delegace v Miami otevírá téma Latinské Ameriky pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme