Malta připravuje pracovní skupinu, aby podpořila iniciativu Blockchain FinTech=finanční technologie

Maltská vláda oznámila, že zřídila pracovní skupinu, která by pomohla implementovat národní softwarovou platformovou=blockchain strategii na ostrově, která už byla zveřejněna dříve v letošním roce.

Této softwarové platformové (blockchain) pracovní skupině bude předsedat Vincent Muscat, vysoký úředník ve státní správě na Maltě, kterému budou pomáhat další experti z oblasti práva a odborníci na “blockchain”.

Tato pracovní skupina pomůže vládě na Maltě vyhodnotit návrhy na využívání příležitostí nabízených technologií “blockchain” pro vyšší efektivitu v procesech a službách ve veřejném sektoru a také na využití “blockchainu” pro posílení právního operačního rámce na ostrově.

Zájem o maltskou iniciativu “blockchain” od místních a mezinárodních soukromých investorů je podle nedávného vládního prohlášení značný a největších sedm poradenských společností ve finančních službách na ostrově je požádáno, aby přispěly k tomuto úsilí o rozvoj digitálního hospodářství na Maltě.

Příspěvek Malta připravuje pracovní skupinu, aby podpořila iniciativu Blockchain FinTech=finanční technologie pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme