Kryptoměnám se opět začne dařit

Zdá se, že se kryptoměny vrací opět na výsluní. Celý měsíc stoupají na své hodnotě, některé se dokonce dostaly na svoji dosavadní největší cenu. I přes názory Warrena Buffeta nebo Charlieho Mungera, kteří patří do skupiny odpůrců bitcoinu, se stále množí noví a noví investoři, které oblast kryptoměn láká. Na srazu akcionářů Berkshire Hathaway si oba mocní pánové neodpustili jedovaté poznámky na adresu virtuálních měn, zejména bitcoinu.

Klienti slavné investiční banky Goldman Sachs žádají o možnosti investování do bitcoinu jako do alternativního uchovatele hodnoty. Z dostupných informací vyplývá, že jim banka pravděpodobně vyhoví, byť je většinou jejich přístup k virtuálním měnám spíše neutrální.

Nejznámější kryptoměnou je jednoznačně bitcoin, který se ještě v neděli večer minulý týden dotkl pěticiferné hranice 10 000 amerických dolarů. Jeho cena pokračuje ve stále stoupající tendenci. Momentálně se obchoduje za 9 500 amerických dolarů. Do skupiny populárních virtuálních měn se úspěšně probojovává i ethereum, což je platforma pro decentralizované aplikace Ethereum. Cena za jeden ether se v současnosti pohybuje kolem 780 dolarů. V neposlední řadě je dobré zmínit i Bitcoin Cash, který zaznamenal neobvykle vysoký růst. Ještě asi před třemi týdny byla jeho prodejní cena okolo 1 200 dolarů za kus, dnes je to o více než 40 % větší částka, a sice 1 700 dolarů.

Bylo by užitečné poukázat rovněž na kryptoměnu zvanou EOS. Na přelomu měsíce se cena za kus dostala až na 22,80 dolarů za kus. I když je jeho cena k dnešnímu dni nižší, asi 17,30 dolarů, stále hovoříme asi o 300% nárůstu za poslední měsíc.

Příspěvek Kryptoměnám se opět začne dařit pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme