ING Bank se rozrůstá o další podílové fondy

ING Bank rozšířila své portfolio. Nyní má 11 podílových fondů, z toho 9 je kompletně nových a dva nahrazují aktuálně nabízené fondy z „rozšířené nabídky“ pro znalejší investory. Banka tak usiluje o nové příležitosti na finančním trhu. Tyto nové fondy jsou vedeny v českých korunách, eurech a v amerických dolarech. Řadí se mezi ně jak fondy dluhopisové, tak akciové a smíšené. V roce 2017 objem aktiv banky ve správě dosáhl většího počtu o 30 %. Jedná se o nejrychleji rostoucí banku, která je členem Asociace pro kapitálový trh České republiky.

Ředitel investičních a spořicích produktů v ING Bank Petr Žabža se nechal slyšet, „že se společnost vždy snaží, aby její nabídka pokryla všechny hlavní investiční styly a scénáře. Tradičně nabízí vyvážené a diverzifikované portfolio populárních podílových fondů vybíraných z produktových portfolií největších správců aktiv na světě. “

ING podílové fondy jsou k dispozici buď s nulovým vstupním poplatkem, nebo se u fondů s onou rozšířenou nabídkou vyskytuje poplatek ve výši 1 %. Mezi 16.4.2018 – 31.5.2018 se 1% poplatek netýká všech 11 nově zařazených fondů. Této nabídky mohou využít jak současní klienti, tak ti noví, ať už je jejich investice jakkoli vysoká.

Hlavním cílem rozšíření podílových fondů je pokračování v růstu a také snaha udržet si pozici vedoucího poskytovatele inovativních řešení v oblasti investic, ať už cestou online, nebo prostřednictvím služeb na pobočkách.

Fond NN (L) Intl. Czech Equity patří do zmiňované 11 podílových fondů. Je to český fond spravovaný manažery společnosti NN Investment Partners. V tomto fondu se klientům nabízí možnost spolupracovat na vývoji akciového trhu v ČR.

Příspěvek ING Bank se rozrůstá o další podílové fondy pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme