Ostrov Man přichází s počítačovou bezpečnostní jednotkou

Současné úsilí o bezpečnost v oblasti kyberprostoru získalo minulý týden podporu společnosti Office of Cyber ​​Security and Information Assurance nebo OCSIA.

Společnost OCSIA bude spolupracovat se soukromými a třetími organizacemi. Poskytne centrální politické rady, normy, směřování a podporu, aby umožnily všem oddělením a statutárním orgánům se bránit proti počítačové kriminalitě a maximalizovat bezpečné využívání všech informací, které vlastní.

OCSIA bude také tažnou silou velkého transformačního programu – Národního programu zabezpečení kybernetické bezpečnosti a informací – určeného k testování, hodnocení a podpoře kybernetické bezpečnosti, kybernetické odolnosti a zabezpečení informací pro celý ostrov Man. Bude rovněž koordinovat národní strategii kybernetické bezpečnosti, která bude zveřejněna do konce letošního roku.

Hlavní ministr ostrova, Howard Quayle, řekl: “Všichni víme, že incidenty související s počítačovou činností, včetně útoků na vlády, podniky a jednotlivce, jsou v moderním světě neustále rostoucím rizikem. Je velmi důležité, abychom byli schopni účinně reagovat na tato nebezpečí, a proto potřebujeme vhodné zdroje, zásady a postupy. Proto Rada ministrů vydala směrnici o vytváření OCSIA a o tom, proč je její úspěch tak důležitý. Bude mít zdroje a autonomii, jako samostatnou funkci v rámci kabinetu vlády, aby své plány uskutečnil a učinil tak rychle. “

Příspěvek Ostrov Man přichází s počítačovou bezpečnostní jednotkou pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme