Dubajská zóna volného obchodu vítá Bank of Singapore

difc

Dubai International Financial Centre (DIFC), zóna volného obchodu ve Spojených arabských emirátech, udělila povolení ke zřízení pobočky Bank of Singapore.

Bance to umožní nabídnout své služby osobního bankovnictví vysoko příjmovým skupinám klientů a nadále posílit pozici DIFC jakožto stále rostoucí světové finanční brány.

Oficiální otevření pobočky Bank of Singapore je naplánováno na první měsíce roku 2017. Banka je v Dubaji přítomna od roku 1996 prostřednictvím své zastupitelské kanceláře sídlící mimo DIFC. Přesun dovnitř DIFC značí nové odhodlání banky prohlubovat a posilovat svou přítomnost v oblasti.

Arif Amiri, vedoucí představitel správy DIFC tuto záležitost komentoval slovy: „Vítáme Bank of Singapore v DIFC, které je vedoucím finančním centrem pro oblasti Středního východu, Afriky a Jižní Asie. DIFC nabízí nejlepší právní, regulatorní i systémové zázemí pro banky, které se chtějí rozšiřovat růst i na mezinárodním poli.
Dubaj a Singapur mají četné podobnosti. Patří mezi ně kupříkladu to, že ač jsou obě tyto oblasti skromné, co do geografické rozlohy, jedná se o vysoce rozvinuté, kosmopolitní a nesmírně dynamické oblasti. Příchod Bank of Singapore do DIFC je důkazem snahy o ještě užší spolupráci a vzájemné touhy posílit obchod v oblasti koridoru „Souht-South“.“

Příspěvek Dubajská zóna volného obchodu vítá Bank of Singapore pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme