Advokátní offshore společnost Appleby se potácí s napadením hackera

Appleby Global, přední offshore advokátní společnost, říká, že realizuje právní kroky v souvislosti se zprávami o krádeži důvěrných informací s názvem “Paradise Papers”, včetně získání souborů za účelem lepší podpory svých klientů.

V prohlášení na internetových stránkách Appleby stojí: ,,Naše ohromná zodpovědnost spočívá v tom, že naši klienti a naši kolegové, kterým byly odebrány soukromé a důvěrné informace, nejsou zahrnuti do trestného činu. Musíme nejprve vědět, které z jejich a našich dokumentů byly odcizeny. Rádi podrobně vysvětlíme našim klientům a našim kolegům, do jaké míry byla jejich důvěrnost napadena. I přes opakované žádosti nám novináři nebyli schopni poskytnout kopie ukradených dokumentů, o kterých tvrdí, že je viděli. Z tohoto důvodu je firma Appleby povinna učinit právní kroky, aby zjistila, jaké informace byly ukradeny. “

Společnost Appleby se o nelegálním hackování souborů svých klientů zmínila již dříve. Ve svém prohlášení dne 5. listopadu firma uvedla: ,,Naše společnost nebyla předmětem úniku, ale vážného trestného činu. Jednalo se o nelegální počítačové napadení. Naše systémy byly zpřístupněny vetřelci, který nasadil taktiky profesionálního hackera a zakryl své stopy tak, že forenzní vyšetřování předního mezinárodního týmu Cyber a Threats dospělo k závěru, že neexistují žádné konečné důkazy o tom, že nějaké údaje byly z našich systémů odcizeny. Nejedná se o práci kohokoliv pracujícího pro Appleby.”

Příspěvek Advokátní offshore společnost Appleby se potácí s napadením hackera pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme