Mezinárodní burza podporuje firmy v rámci trhu s finančními nástroji

Mezinárodní burza cenných papírů (TISE), dříve Burza cenných papírů na Normanských ostrovech, zahájila službu, která pomáhá místním firmám poskytujícím finanční služby při dosahování souladu s novými celoevropskými identifikačními požadavky.

Podle směrnice EU o trzích finančních nástrojů II (MiFID II), která vstoupila v platnost od 3. ledna 2017, musí podniky poskytující finanční služby s ochotou působit v členských státech Evropské unie, získat jedinečný 20 místný alfanumerický identifikační kód, známý jako identifikátor právnické osoby (LEI).

TISE říká, že je nyní schopna jednat jako “přístupná cesta”, díky níž mohou místní firmy získat identifikátory právnických osob pro své vlastní subjekty nebo pro své klienty z londýnské burzy cenných papírů (LSE).

Fiona Le Poidevin, generální ředitel burzy TISE, uvedla: “Jsme potěšeni, že můžeme nabídnout tuto novou službu, která pomůže místním finančním firmám získat LEI pro své vlastní subjekty i pro své klienty. Tato služba je otevřená pro oba existující členy burzy a také nečlenské firmy, se kterými nemáme již existující vztah … Věříme, že nabídka administrativního centra pro získání, obnovení a udržování jednorázových nebo více LEI s LSE by mohla být atraktivní pro místní finanční služby. “

TISE tvrdí, že za každou žádost o LEI bude účtovat počáteční poplatek ve výši 155 GBP (USD207) a jednotlivý identifikátor právnické osoby bude mít roční poplatek za obnovení ve výši GBP95.

Další informace o této službě naleznete na webové stránce služby LEI společnosti TISE.

Příspěvek Mezinárodní burza podporuje firmy v rámci trhu s finančními nástroji pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme