Výhody investování do kryptoměn

cryptocurrency-3085139_1920

Za poslední dva roky se kryptoměny považovaly za jeden z nejvýznamnějších investičních nástrojů. Do popředí se dostal zejména Bitcoin. Zatímco někteří spekulují o hodnotě této digitální měny, z výsledků je patrné, že dochází k navyšování cen a přichází také nové investiční příležitosti. Existuje řada pádných důvodů, proč je výhodné na tento trh vstoupit.

Nadšenci kolem kryptografických aktiv očekávají, že jednou vznikne skupina tzv. kryptomilionářů, nebo rovnou kryptomiliardářů. Někteří investoři chtějí profitovat z rychle narůstajících cen, druhá skupina lidí zase tvrdí, že mince nemají zdaleka tak vysokou hodnotu.

Například Jamie Dimon z firmy JPMorgan považuje virtuální měny za investiční nástroj, který „vykrmují“ hlavně spekulace a domněnky. Přesto všechno se objevují další a další mezinárodní investoři, kteří podporují nové tváře na poli kryptografických technologií. V současnosti mezi nejznámější digitální aktiva patří kryptoměna EOS. Na jejím trhu je sice málo investorů, ti ale drží obrovské podíly tokenů. Je důležité zmínit, že EOS v celoroční nabídce ICO shromáždila až 4 miliardy dolarů.

Primárním bodem u virtuálních měn je vybudování dokonalejších regulačních směrnic. Přísnější nařízení by měla zabránit případným podvodům. Dále by mohl vzniknout stabilní základ pro budoucí růst investic, a tím by si případní investoři mohli dělat menší starosti. Doposud se největší pozornost soustředila na Bitcoin, v oběhu jsou ale další působivé kryptoměny. Vlny úspěchu zažívá blockchain, který slouží jako podkladová technologie digitálních měn. Do kryptografie začaly nemalé částky investovat i světoví hráči v podobě Microsoftu. Pokud se velikánům na trhu podaří zatáhnout blockchain do úspěšných podnikatelských plánů, stane se nutnou součástí fungování podniků po celém světě.

V současné době se zjednodušuje i samotné investování. Na trhu je k dispozici dost potřebných informací, a tak investoři vstupují na tento trh poměrně snadno a rychle. Nejvíc se dnes mluví o společnosti Coinbase, která funguje jako digitální peněženka, přes kterou investoři nakupují Ethereum, Litcoin, Bitcoin Cash, či Bitcoin. Investory by měla zajímat především dlouhodobá životaschopnost. Je dobré se vyhnout nákupu ve stavu paniky. Počkejte si, dokud se ceny znovu nezvýší. Trh s kryptoměnami se dost mění a nedá se přesně odhadnout. K investování do digitálních měn je proto klíčové, abyste se zaměřili na střední až dlouhodobý časový úsek.

Na závěr je důležité podotknout, že řada předních analytiků doufá, že blockchain změní způsob fungování našeho světa k lepšímu. Dostává se tak do středu různých odvětví průmyslu, ve kterých má šanci působit jako majoritní technologie přes řízení dodavatelských řetězců, až po spravedlivější volební systémy. Z blockchainu tak mohou profitovat další generace.

Příspěvek Výhody investování do kryptoměn pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme