Trinidad a Tobago dělají krok dopředu, aby se stali IP rozbočovačem

Karibské území Trinidad a Tobago uvádí, že uvedení nové knihovny duševního vlastnictví na trh podpoří inovace na jejich území.

Úřad pro duševní vlastnictví (IPO), což je vládní oddělení, které je zodpovědné za regulaci práv duševního vlastnictví na tomto území, prohlásil, že cílem této nové knihovny je podpora inovací a lepšího porozumění zmiňovaného duševního vlastnictví a s tím souvisejícím právem.

Knihovna je přístupná jak veřejnosti, tak pracovníkům IPO, a bude poskytovat materiály a podporu pro navrhovanou Akademii duševního vlastnictví Trinidadu a Tobaga, jakmile dojde k jejímu zřízení.

V rámci knihovny poskytne technická knihovna a inovační centrum inovátorům přístup k vysoce kvalitním technologickým informacím z různých zdrojů, stejně tak jako s tím souvisejícím službami, které jim pomohou vytvářet, chránit a spravovat jejich práva duševního vlastnictví.

Nabízené služby budou zahrnovat on-line přístup k patentovým a nepatentovým (vědeckým a technickým) zdrojům a publikacím souvisejícím s IP, dále pomoc při vyhledávání a získávání technologických informací, školení v databázovém vyhledávání, rovněž vyhledávání na vyžádání přes novinky po porušení předpisů. Také pomáhá monitorovat technologii a konkurenty, základní informace o právních předpisech týkajících se průmyslového vlastnictví a informace o řízení a strategii, a informace o komercionalizaci a marketingu technologií.

Příspěvek Trinidad a Tobago dělají krok dopředu, aby se stali IP rozbočovačem pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme