Ostrov Svatý Martin je pro zřízení funkce tzv. Dozorčího korupce

Svatý Martin, ležící v Karibském teritoriu, souhlasí s nastavením tzv. ´´Integritní Komory´´, která následuje schválení předloženého návrhu na zřízení funkce Dozorčího korupce.

Návrh byl podán dánským Ministrem vnitra a vztahů v Království, Ronaldem Plasterkem a byl schválen Radou ministrů pro Království, která se skládá ze zastupitelů z Holandska, Aruby, Curacao, a Svatého Martina. Rada ministrů se nyní shodla na podání tohoto návrhu s žádostí o radu Státní radě pro Království.

Návrh prohlašuje, že právě tato Integritní Komora je zřízena, aby vyšetřovala podezřelé integritní porušování, a také, aby poskytovala názory na vazbu, a to samotné vládě na Svatém Martinovi s tím, jak by se měla zmíněná porušování řešit. V případě, že byl spáchán trestný čin, Komora vznese stížnost proti tomuto kriminálnímu činu, pokud je to nutné.

Zároveň se Komora bude radit s vládou Svatého Martina ohledně integritních taktik nebo metod a učiní pak návrhy v tomto ohledu.

Návrh, aby se zřídila Integritní Komora jde ve stopách různých prohlášení v integritních problémech na Svatém Martinovi, které ukazují na korupci, podplácení, protekci projevující se ve všech vrstvách společnosti, jež zahrnuje veřejnou správu systému.

Příspěvek Ostrov Svatý Martin je pro zřízení funkce tzv. Dozorčího korupce pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme