Ostrov Man chce zlepšit svou reputaci přijetím nové legislativy

Isle of man

Oddělení pro vnitřní záležitosti Ostrova Man představuje novou legislativu, která má pozvednout reputaci tohoto státu a ukázat ho jako spolehlivé mezinárodní podnikatelské centrum.

Díky novému zákonu budou uvedena v činnost moderní, sofistikovaná a pružná opatření, která budou společně se světovými standardy sloužit v boji proti podvodným jednáním.

Tento zákon zavádí podobná opatření, jako jsou ve Spojeném království a jsou založena na zpětné vazbě obdržené během rozhovorů v roce 2016.

V současnosti pokrývá boj proti podvodům zákon z roku 1981, který se nazývá the Theft Act 1981. Nový zákon poprvé v historii Ostrova Man představí konkrétní legislativní opatření v boji s podvodným jednáním a formami spoluúčasti, jako jsou pomoc či návod. Zákon bude pokrývat i oblast spolčení ve věci podvodu.

Clare Bettison, která zákon oficiálně do legislativy Ostrova Man uvádí, k tomu řekla: „Cílem je ochránit ostrovní zákonodárství a naše lidi a podniky před podvody. Dále to posílí postavení Ostrova Man jakožto centra vysoce kvalitního podnikání a též prohloubí důvěru našich zákazníků v odvětví finančních služeb.“

Příspěvek Ostrov Man chce zlepšit svou reputaci přijetím nové legislativy pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme