Obchodování s kryptoměnami na portálu Interactive Brokers

Společnost Interactive Brokers LLC, americká nadnárodní makléřská společnost, která provozuje jednu z největších elektronických obchodních platforem na světě, v pondělí 13.9. oznámila, že pro své klienty spouští službu obchodování s kryptoměnami.

Vedle akcií, dluhopisů, opcí, futures a podílových fondů pak budou moci klienti na platformě obchodovat i s Bitcoinem, Ethereem, Litecoinem a dalšími kryptoměnami. Pro zajištění ochrany a plné funkčnosti kryptoměnového obchodování společnost Interactive Brokers uzavřela smlouvu o spolupráci s firmou Paxos Trust Company, přední americkou společností specializující se na blockchain a procesy na něm probíhající.

Interactive Brokers se tak připojuje k brokerské platformě Robinhood Markets, která již průkopnicky kryptoměny do svého portfolia zařadila o několik měsíců dříve. Patří spolu pak k prvním velkým makléřským společnostem na světě, které umožňují svým klientům investovat své finanční prostředky přímo do kryptoměnového světa.

Musíme však zklamat všechny evropské zájemce o tyto služby. Vedení Interactive Brokers oznámilo, že obchodování s kryptoměnami bude zatím umožněno pouze občanům US a jejich americkým společnostem. Variantou, která se naskýtá, je založení si americké LLC a následného vstupu na burzu skrze ni.

Příspěvek Obchodování s kryptoměnami na portálu Interactive Brokers pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme