Mezinárodní finanční centrum v Dubaji přetváří úvěry a nadace

Mezinárodní finanční centrum v Dubaji (DIFC v angličtině), finanční středisko s nízkými daněmi, konzultuje právě nové právní režimy, které mají regulovat úvěry a nadace.

Nové navrhované zákony jsou primárně navrženy tak, aby posílily provozní prostředí pro platformy soukromého řízení majetku a plánování nástupnictví, jak na konvenčním základě, tak na základě požadavků Šaríe.

Nové zákony jsou součástí implementačního plánu DIFC, který se týká 56 doporučení pro pracovní skupiny DIFC kvůli spravování majetku. Mezi tato doporučení patří založení rodinného obchodního centra DIFC, které bude podporovat a poskytovat služby regionálním a mezinárodním rodinným kancelářím, které chtějí přemístit své soukromé bohatství a plánované struktury nástupnictví do Centra.

Essa Kazim, guvernér DIFC, uvedl, že ,,navrhované nové zákony o důvěrných právech a nadacích významně posílí návrh DIFC v oblasti řízení majetku a to tak, že zajistí, že plánování života a nástupnictví pro rodiny v Centru bude mít silné právní postavení. Zasloužili jsme si naše úctyhodné místo mezi 10 světovými nejlepšími finančními centry tím, že máme právní a regulační ekosystém, který je progresivní a čerpá z rozsáhlých zkušeností světových lídrů v oblasti finančních služeb provozovaných společností DIFC. Budeme i nadále úzce spolupracovat s finančními společnostmi, abychom udrželi vývoj našeho podnikatelského obchodního prostředí v souladu se strategií DIFC v roce 2024. “

DIFC je zóna volného obchodu, která se nachází v Dubaji, což nabízí řadu výhod podnikům, včetně nulové procentní sazby daně z příjmu zaručené na dobu 50 let, 100% zahraničního vlastnictví a žádné výměnné kontroly.

Příspěvek Mezinárodní finanční centrum v Dubaji přetváří úvěry a nadace pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme