Kryptoměny přilákaly i bývalého poradce Donalda Trumpa

Už i bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Stephen Bannon sází na kryptoměny. Myslí si totiž, že digitální měny mohou změnit celý svět. Nedávno se údajně sešel s investory do bitcoinu a dalších měn.

O Bannonovi se hovoří zejména ve spojitosti s kontroverzní politikou. Je často kritizován za rasismus. Už to bude skoro rok od doby, co s ním Trump přerušil spolupráci. Zdá se, že Bannon doufá ve velký návrat už ne do politického světa, ale tentokrát do dynamické sféry kryptoměn. Je majitelem investiční společnosti Bannon&Company, která hodlá rozšířit investice do digitálních platidel, například do bitcoinu. Deník The New York Times informoval o tom, že Bannon jednal s manažery hedgeových fondů a rovněž s investory, tedy experty na digitální měny. Hlavním tématem jednání byla zřejmě jeho snaha získat kryptoměnu pro svoji firmu.

Bývalý poradce z Bílého domu odmítá být konkrétnější. Uvádí, že plánuje vytvořit virtuální měnu, kterou by chtěl pojmenovat „deplorables coin“. O svém cíli se zmínil při návštěvě Harvardské univerzity na jaře tohoto roku. Název jeho vysněné měny naráží až nápadně na označení Hillary Clintonové, které použila při popisu Trumpových kolegů, když je označila za koš mizerů, tedy deplorables v překladu.

Snaží se naplno podporovat podnikatele i státy, kteří usilují o vytvoření vlastních kryptoměn. Momentálně se o digitální měně hodně mluví v Itálii. K zemím, které již tu svou mají, patří Venezuela, či Marshallovy ostrovy.

Příspěvek Kryptoměny přilákaly i bývalého poradce Donalda Trumpa pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme