Kryptoměna Squid Game

Po úspěchu seriálu Squid Game, který si jen za první měsíc pustilo přes 111 milionů uživatelů a učinili z něj tak nejpopulárnější seriál streamovací platformy Netflix, byla nyní představena i seriálem inspirovaná kryptoměna SQUID.

SQUID, který se v úterý obchodoval kolem 1 centu, dosáhl v pátek již 3 dolarů a jeho cena stále roste. Token tak během pár dní vyletěl o více než 3 000 % a zdá se, že i přes varování kryptoměnových analytiků o možných rizicích s kryptoměnouSQUID spojenými, nabírá exponenciálně na popularitě.

Dle developerů této kryptoměny a jejího whitepaperu jde o kryptoměnu „play-to-earn“. Držitelé SQUID tokenů se takbudou moci účastnit online her, které budou inspirované hrami v show a v kterých budou soutěžit o peněžité ceny. Peníze z prodeje tokenů se budou akumulovat (po odečtení 10 % jako poplatku vývojářům) ve fondu odměn, který pak bude hráčům v online hrách přerozdělován.

“Čím více lidí se připojí, tím větší bude fond odměn,” uvádí whitepaper. “Důležité je, že hry nebudou mít smrtící následky! Vaše zkušenost se projeví pouze v radosti z výhry odměn a smutku ze ztráty peněz, když hra selže,” dodávají vývojáři.

Příspěvek Kryptoměna Squid Game pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme