Jersey říká, že třetina skutečného vlastníka se vrací mimořádně

Jersey je korporátní regulátor, Komise Finančních Služeb v Jersey (Jersey Financial Services Commission) říká, že 35 procent skutečného vlastnictví a kontroly vrácení splatné do 30. června roku 2017, dosud nebyly podány.

Registrované společnosti v Jersey musí předložit prohlášení o skutečných vlastnících a kontrolorech, nazývané také jako C17S formulář. To má splnit dohodu podepsanou mezi ostrovem a Spojeným královstvím v roce 2016, která umožňuje na žádost a za vhodných okolností, sdílet vysoce citlivé informace s důvěryhodnými mezinárodním donucovacími a daňovými orgány.

Registr společností (Obchodní rejstřík) na ostrově oznamuje, že zatím obdržel 5 348 podání C17S od místních obyvatel, z čehož je odhadováno, že 2 985 bylo nevyřízených.
Julian Lamb, ředitel Obchodního rejstříku, uvedl: ,,Vyzýváme všechny ty mimořádné společnosti, aby splnily tento zákonný požadavek tím, že předloží své informace do 30. června. Je to ostrovní mandát a dodržení této lhůty je životně důležité za účelem zachování reputace Jersey a naší vedoucí pozice pro transparentní vlastnictví. ´´

Jestliže chcete obyvatelům na ostrově pomáhat při vyplňování C17S formuláře, Obchodní rejstřík firem provozuje, kromě svých zasedání v rámci normálních pracovních hodin, ještě i další mimočasové přestávky.

Příspěvek Jersey říká, že třetina skutečného vlastníka se vrací mimořádně pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme