Globální trh v Abu Dhabi oznamuje, že dochází k regulačním změnám v bankovním sektoru

Globální trh v Abu Dhabi (ADGM v angličtině), tedy mezinárodní finanční centrum s nízkými daněmi, konzultuje změny požadavků na likviditu, které se vztahují na banky a pojišťovny.

Od navržených změn si slibují přizpůsobit obezřetnostní požadavky globálního trhu v Abu Dhabi těm, které rozvinul Basilejský výbor pro bankovní dohled, což je celosvětový standard, který obezřetně reguluje banky.

Včetně těchto změn budou zavedeny nové požadavky na podávání zpráv, a dále budou navrhnuty různé změny, které by poskytly větší přehlednost finančním institucím, které působí na globálním trhu v Abu Dhabi.

O této revizi se říká, že je součástí závazku ADGM a zároveň představuje pokračující úsilí, aby se zachoval mezinárodně uznávaný, ​​transparentní a robustní obezřetný režim.

ADGM pozvalo účastníky z veřejných a průmyslových odvětví, aby mohli předložit své připomínky k navrhovaným změnám do 7. prosince roku 2017.

ADGM je mezinárodní finanční centrum, které bylo založené v roce 2013. Nabízí řadu atraktivních výhod firmám, což zahrnuje i osvobození od daně zaručeného na 50 let, a volnějších pravidel pro repatriaci zisků. ADGM umožňuje 100 % zahraniční vlastnictví.

Příspěvek Globální trh v Abu Dhabi oznamuje, že dochází k regulačním změnám v bankovním sektoru pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme