FTZ reforma v Šanghaji může zahrnovat nový přístav

Pilotní zóna volného obchodu v Číně(Šanghaji) odhaluje reformy, které mají liberalizovat regulace vládních financí, zahraničních investic a volného obchodu v této oblasti spolu s přístavem, který zde může být také zřízen.

Zóna, citující prohlášení Xinhuji (státní zpravodajská agentura Čínské lidové republiky) o tom, že přístav pro volné obchodování bude pravděpodobně zřízen mezi těmito zónami, aby se nadále zlepšovaly podmínky pro tamní společnosti.

Dále se očekává, že bariéry pro zahraniční investory zabývající se výpisy společnosti a financováním dluhopisů se pravděpodobně omezí.

Statní zpravodajská agentura Čínské lidové republiky Xinhua se rovněž vyjádřila, že Šanghajský místostarosta Zhou Bo, který hovořil o nápadu založit přístav volného obchodu uvnitř této zóny, má podporu i v čínské Celní Správě. I když nedomyslel některé věci, jako např. fakt, jaké specifické iniciativy se budou realizovat, určitě zmínil dva budoucí plány ohledně snížení daní, které byly poslány na schválení čínskou centrální vládou.

Čínská (Šanghajská) pilotní zóna volného obchodu byla zahájena 29. září roku 2013 a nabízí společnostem řadu daňových preferencí. Obsahuje ohraničenou oblast, vyspělý technologický park, finanční oblast, a exportní procesní zónu.

Příspěvek FTZ reforma v Šanghaji může zahrnovat nový přístav pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme