Evropské podniky se blíže seznámily s Sharjah Free Trade Zone

sharjah

Delegace různých společností a organizací z šesti evropských států – Británie, Belgie, Itálie, Litva, Maďarsko a Řecko, nedávno navštívily Sharjah Airport International Free Zone ve Spojených arabských emirátech (UAE).

Tato návštěva byla součást UAE-Europe Business Forum, které pořádala Sharjah Chamber of Commerce & Industry ve spolupráci s London Chamber of Commerce & Industry.

Během cesty byla předvedena infrastruktura této zóny a delegáti byli seznámeni s různými výhodami, které pro ně podnikání zde přináší. Například to je osvobození od daně z příjmu právnických i fyzických osob a také vynětí z daně z importu i exportu. Firmy založené v této zóně mohou také převádět svůj zahraniční kapitál bez měnového omezení. Bez omezení je také možnost zahraničního vlastnictví společností.

Saud Salim Al Mazrouei, ředitel Sharjah Airport International Free Zone a Hamriyah Free Zone Authority, řekl, že: „Se společnostmi z Evropské Unie máme velmi silné ekonomické vztahy a prostřednictvím takových návštěv chceme tyto vztahy rozvíjet a zvýšit vzájemné obchodní výhody.“

Podnikatelé, kteří se cesty zúčastnili, jsou činní v různých obchodních odvětvích, mezi která patří architektura, obnovitelné zdroje energie, ropa a plyn, vzdělání, móda a design, IT, jídlo a nápoje, turismus, logistika, služby podnikatelům, výstavba, konzultační činnost a péče o zdraví.

Jak vyplývá z čísel zveřejněných Evropskou komisí, Spojené arabské emiráty jsou pro Evropskou Unii čtrnáctým největším obchodním partnerem.

Příspěvek Evropské podniky se blíže seznámily s Sharjah Free Trade Zone pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme