Dubaj v Japonsku propaguje Airport Freezone

dubai

Delegace z Dubai Airport Freezone (DAFZ, jedna ze zón volného obchodu v Dubaji), finančního centra s nízkými daněni, prezentovala na sérii seminářů své investiční možnosti japonským podnikatelům.

Regulátor a správce DAFZ prohlásil, že mezinárodní představují součást ambiciózního marketingového plánu zaměřeného na seznámení světových investorů s možnostmi v DAFZ. To zahrnuje výjimky z placení daní z příjmu právnických i fyzických osob a také z povinností vztahujících se na vývozce i dovozce. Společnosti založené v této zóně mohou být také plně vlastněné zahraničními osobami.

Některá ze světově proslulých jmen japonského podnikání jsou v DAFZ již přítomna. Patří mezi ně například Panasonic Avionics Corporation, Toyota Tsusho Corporation, Takeda, Yamaha, Toyota, Toyo Engineering, Ricoh, Denka, NEC, Kawasaki a Mitsubishi Hitachi Power Systems. Počet japonských společností v DAFZ se stále zvyšuje. V třetím čtvrtletí roku 2016 došlo k nárůstu o 19% ve srovnání se stejným obdobím v roce 2015.

Během první poloviny roku 2016 se držel obchod mezi Spojenými arabskými emiráty a Japonskem na USD 12.1mld, což z SAE dělá pro Japonsko největšího obchodního partnera mezi zeměmi Rady pro spolupráci arabských států v Perském zálivu.

Příspěvek Dubaj v Japonsku propaguje Airport Freezone pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme