Dubai Airport Freezone chce podpořit startupy

dubai

Dubai Airport Freezone Authority (DAFZA) spustila nový projekt. Je určený pro její klienty, kterým má pomoci v podnikatelském růstu a také s odstraňováním překážek při rozšiřování jejich podnikání.

Projekt s názvem Double Up 3M pohlíží na některé z klíčových problémů, se kterými jsou počátky podnikání spojeny. Například se jedná o pomoc s digitálním marketingem, mapováním konkurence, analýzou velikosti trhu, předpověďmi příjmů, výdajů a investičními analýzami.

Na výše zmíněný program dohlíží Impact Hub Dubai, jedna z největších skupin sdružující podnikatele, kreativce a technické nadšence. Impact Hub Dubai je členem světové sítě asi 90 podobných organizací, které napříč šesti kontinenty pomáhají více než 12 000 podnikatelů.

Amna Lootah z DAFZA řekla: „Program Double Up 3M je svého druhu jedinečná příležitost, kterou našim klientům nabízíme. Díky Double Up 3M budou moci vylepšit svůj business plán, pokročit ve svých investičních plánech, dále navazovat kontakty s novými partnery a vytvořit solidní prostor pro své investory a partnery nebo zdvojnásobit získávanou podporu a optimalizovat své podnikání. Účastníci programu se naučí, jak exponenciálně zvýšit svůj obrat…a přijdou do styku s ostatními vysoce motivovanými podnikateli a také dostanou možnost se zapojit do mezinárodní sítě Impact Hub Dubai.“

Příspěvek Dubai Airport Freezone chce podpořit startupy pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme