Dosud se neobjevily důkazy o existenci kryptoměny Petro

Prezident ve Venezuele Nicolás Maduro přišel se státní virtuální měnou Petro asi před půl rokem. Hlavním cílem pro její vytvoření bylo vysvobození Venezuely z obrovského ekonomického propadu.

Problém je ale v tom, že tato kryptoměna se nedá najít ani na adresách, či na úřadech, které by ji měly zaštiťovat. Na místě, kde by měl stát oficiální úřad, jak zmiňuje venezuelská vláda, žádná kancelář není. Webové stránky úřadu rovněž nejsou k dispozici.

Pracovníci ministerstva financí se k záležitosti odmítají vyjadřovat. Mlčí také úřady. Agentura Reuters se je snažila kontaktovat, na telefonáty však nikdo nereaguje. Z dostupných informací vyplývá, že žádný místní podnik s Petrem neobchoduje, nepřijímá jej, dokonce se neobjevuje ani na kryptoměnové burze.

Podle agentury Reuters nejsou k dohledání žádné Petro transakce. Kde je tedy jistota, že poměrně nová kryptoměna skutečně vznikla? Existuje skupina lidí, která o digitální měnu měla zájem, ale oficiálně nic nedostala. Jeden investor prý obdržel token, který ale odmítl ukázat jako důkaz.

Příspěvek Dosud se neobjevily důkazy o existenci kryptoměny Petro pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme