Daňové výhody při otevření offshore společnosti

Hlavním cílem offshore jurisdikce je vytvořit přívětivé podnikatelské prostředí, které upřednostňuje zdanění místní společnosti. Daňové výhody otevření offshore společnosti jsou první, které přijdou na mysl tomu, kdo by rád takovou společnost vlastnil. Když se vezme v potaz zvolená offshore lokalita, škála výhod se rozrůstá.

Hlavní výhodou offshore společnosti je efektivní využívání preferenčního daňového režimu. Těmto místům se často říká daňové ráje, jurisdikce v pobřežních vodách totiž nabízejí významné redukce daní, což investorům jednodušší cestou umožňuje snížit celkové výdaje společnosti. Daňový ráj bude z příjmů společnosti vybírat jen velmi malé, nebo žádné daně.

Investoři, kteří založí společnost v Belize, mají prospěch z jejich preferenčního obchodního režimu, kdy Mezinárodní obchodní společnost (IBC) není zdaněna z podnikových zisků. IBC je druh společnosti, která je také k dispozici k založení na Britských Panenských ostrovech s tím, že zachovává většinu vlastností. V účetnictví BVI se rovněž nevztahuje žádné zdanění.

Kromě toho, že mají nízké osobní a podnikové daně, představují offshore jurisdikce ráj z důvodu údržby podniku. Důležitou výhodou pro investory, kteří otevřou společnost na Kajmanských ostrovech je například fakt, že tato jurisdikce má minimální požadavky na každoroční podávání zpráv. To znamená, že náklady spojené s účetním na plný úvazek nebo náklady související s outsourcingovými účetními službami, jsou nižší.

Seychely jsou další offshore jurisdikcí, která nabízí tyto společné daňové výhody. Nejenže se investoři nemusí obávat daňových závazků, ale také mají nižší náklady na řízení společnosti a žádný povinný minimální základní kapitál.

Vybudování společnosti v daňovém ráji může mít pro investory důležité daňové výhody a je to možnost, která rozhodně stojí za to. Získání personalizované pomoci je doporučeno a investoři mohou hledat vhodné poradenství při zakládání společností, jakmile si zvolí preferovanou offshore lokalitu.

Příspěvek Daňové výhody při otevření offshore společnosti pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme