Zóna bez daně v Dubaji vidí možnost v novém podnikání z Indie

Mezinárodní finanční centrum v Dubaji (DIFC v aj.), vedoucí finanční hub ve Spojených Arabských Emirátech, se stává čím dál tím populárnější destinací pro indické banky, finanční instituce, a manažery fondů, dle zmiňované zóny.

Indické podnikání v oblasti finančních služeb, které dělalo domov DIFC, zahrnují ICICI Bank, IDBI Bank, Punjabskou národní banku, Union Bank of India a Státní banku Indie.

Přitažlivost DIFC pro Indické podnikání ve finančních službách je spojené s podniky, jež zahrnují politickou a finanční stabilitu, přátelské prostředí pro investice, silná nařízení, a anglickou společnou právní základnu. Rostoucí zájem o DIFC je také spojený s nedávnými změnami ohledně domácích nařízení v Indii, a daňovou smlouvou mezi Indií a Mauriciem, což vedlo k tomu, že indičtí správci aktiv vyhledávají alternativní jurisdikce fondů.

Salmaan Jaffery, hlavní ředitel pro rozvoj obchodu na DIFC Authority, oznámil, že: ,,Žijeme v éře, kde spojení Spojených Arabských Emirátů a Indie se zrychlují. S celkovými 2,6 miliony indickými emigranty žijícími v SAE, s počtem 26 000 indických podniků, a přes 40 000 podniky založených v SAE, jež vlastní Indové, kteří nejsou rezidenty, se to spojení mezi Indií a SAE ještě více utužuje. ´´

Příspěvek Zóna bez daně v Dubaji vidí možnost v novém podnikání z Indie pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme