Výbor Guernsey říká vládě, aby se vzdala plánu zdanění

Výbor Guernsey pro politiku a zdroje (P & R) vyzval vládu, aby odmítla nově navržené daňové plány, které podle ní zvýší daňové zatížení rodin o 750 liber (953 amerických dolarů).

Prezident Výboru, Gavin St Pier, řekl: ,,Finanční plán na střední dobu stanoví osvědčený, realistický, pragmatický, ale obezřetný přístup, který nás navrátí zpět k fiskálnímu přebytku bez nutnosti nerealistických nebo drastických opatření. Nemůžeme jednoduše zdanit cestu z výzev, kterým čelíme.´´

,,Existuje celá řada pozměňovacích návrhů na střednědobý finanční plán, z nichž některé P & R nesouhlasí – konkrétně s těmi, které požadují pro rodiny Guernsey vyšší daňové zatížení. Návrhy v jednom z pozměňovacích návrhů by v průběhu čtyř let plánu představovaly dodatečných 28 milionů liber, což odpovídá obrovské dodatečné dani ve výši 750 liber pro každého přibližně ze 37 000 daňových poplatníků na ostrově. Toto je naprosto neoprávněné a postrádá to nějaké podpůrné důkazy. ”

Nejdůležitější prioritou této vlády je pokračovat v transformaci tak, aby náklady na ostrovy byly menší, nikoli větší. Neměli bychom se snažit nahradit dobrou, ale tvrdou disciplínu zdržení výdajů a reformy snadnější alternativou ohledně většího zdanění, abychom utráceli více.

Lyndon Trott, místopředseda Výboru P & R, uvedl, že Guernsey musí udržet svou přitažlivost vůči podnikům a kvalifikovaným osobám tím, že zachová 20% míru daně z příjmu fyzických osob a nedostatek dědických a kapitálových daní.

Příspěvek Výbor Guernsey říká vládě, aby se vzdala plánu zdanění pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme