Více než 200 prostředků pro speciální účely pro Mezinárodní finanční centrum v Dubaji

Dubajské Mezinárodní finanční centrum oznámilo, že počet podniků se speciálním účelem, které jsou registrovány v této zóně, překročil číslo 200.

Podniky se zvláštním účelem, zahrnující prostředky pro speciální účely (ISPVs v aj.), a společnosti se zvláštním účelem (SPCs v aj.), podporují širší spektrum průmyslových sektorů, které zahrnují dopravu, vzdělání a energie. Uživatelé těchto podniků započítávají regionální společnosti, rodinné podniky a mezinárodní Konglomeráty.

Prostředky pro speciální účely jsou používány v široké škále podnikání, a často slouží jako úspěšný plánovací prostředek pro soukromé a rodinné společnosti. Navíc, management fondových společností využívají tato ISPVs, aby se zajistila aktiva a závazky z jiných struktur fondů v rámci stejné společnosti.

Společnosti se zvláštním účelem se používají pro specificky strukturované finanční transakce, jako například strukturované islámské nebo konvenční finanční transakce (zahrnující sekuritizace, strukturovaný dluh, nebo vydávaní sukuk), stejně jako úvěrové facility, nebo finanční transakce jako součást podnikové akvizice.

Arif Amiri, jež je generálním ředitelem Mezinárodního finančního centra v Dubaji, řekl, že ,, Mezinárodní finanční centrum v Dubaji je nyní domovem více než 200 těchto společností se zvláštním účelem a prostředků se zvláštním účelem, které se stávají stále více populárnějšími jako finanční struktury, zejména tedy na Středním Východě, v Asii a v Africe. Tento milník posiluje finanční tzv. hub status jako domicil výběru pro inovační strukturované finanční transakce. ‘‘

Příspěvek Více než 200 prostředků pro speciální účely pro Mezinárodní finanční centrum v Dubaji pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme