Varování CEO Twitteru Jacka Dorseyho: Hyperinflace brzy vše změní

Podle CEO Twitteru Jacka Dorseyho se inflace v USA brzy výrazně zhorší. V pátek 22. října na twitteru uvedl, že hyperinflace už začala a všechno změní.

Tweet generálního ředitele Twitteru přišel v době, kdy inflace spotřebitelských cen v USA dosahuje téměř 30letého maxima a narůstají obavy, že by problém mohl být horší, než jak ho popisují a vidí politici. Předseda Federálního rezervníhosystému USA (Federal Reserve System) Jerome Powell v pátek uznal, že inflační tlaky pravděpodobně potrvají déle, než se původně očekávalo a mohly by trvat až do příštího roku.

Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že zvýšenouinflaci v nadcházejícím období předpovídá i OECD (připomeňte si zde), může se však situace vymknout kontrole a přejít do hyperinflace, jak varuje Jack Dorsey? Dle ekonomických expertů je na obzoru pouze zvýšená až prudce zvýšená inflace a na vyvolávání paniky z hyperinflace zatím není čas, Jack Dorsey však není první a pravděpodobně ani poslední vlivnou osobou, která o hyperinflaci vysílá varovné signály.

Příspěvek Varování CEO Twitteru Jacka Dorseyho: Hyperinflace brzy vše změní pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme