Svobodná zóna Abú Dhabí se snaží přilákat firmy rizikového kapitálu

Světový trh Abú Dhabí, mezinárodní finanční centrum s nízkým daňovým systémem, odhalil regulační rámec pro manažery fondu rizikového kapitálu.

VC (Venture Company) je rámec, který nabízí úměrný dohled na výši rizika daného subjektu, a je řečeno, že tak bude prvním svého druhu na Středním Východě a v oblasti Severní Afriky (oblast MENA v angličtině). Bylo to navrhnuto v úzké konzultaci s průmyslovými manažery.

Světový trh Abú Dhabí oznámil, že ´´tento rámec si je vědomý důležitosti VC fondů ve financování a v podpoře začínajících podnikatelů, a malých či středně velkých podniků.´´

Regulátor této zóny, Regulační orgán pro finanční služby, řekl, že tento rámec zjednodušuje použitelné regulační požadavky, zatímco je nezbytné udržet záruky, aby se zajistilo, že VC fondy fungují bezpečným a zdravým způsobem.

Světový trh Abú Dhabí (ADGM v aj.) je mezinárodní finanční centrum, které bylo založeno v roce 2013. Nabízí škálu atraktivních výhod podnikům, které zahrnují osvobození od placení daní garantované na délku 50 let, a také uvolnění pravidel ohledně znovunabytí zisků. ADGM povoluje 100 procentní zahraniční vlastnictví.

Příspěvek Svobodná zóna Abú Dhabí se snaží přilákat firmy rizikového kapitálu pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme