Společnosti na Britských Panenských ostrovech byly představeny na fóru ´Belt and Road´

Výhody společností britských Virginských ostrovů jako prostředků pro přeshraniční obchod byly zdůrazněny na nedávném fóru v Hongkongu, který sdružil představitele podniků, aby diskutovali o iniciativě Číny “Belt and Road”.

Více než 650 delegátů diskutovalo o příležitostech z iniciativy Belt and Road, strategie, která spojuje ekonomiky a kultury více než 60 zemí po zemi a moři. Cílem do roku 2050 bude, že oblast Belt and Road bude představovat 80 procent růstu světového HDP a do střední třídy se rozšíří o tři miliardy lidí.

Elise Donovan, ředitelka pobočky pro podporu obchodu v oblasti Asie a Tichomoří, BVI Dům Asie, poukázal na výhody BVI společností. Řekla, že hrají důležitou roli v mezinárodních investičních tocích, a že jsou vůdcem volby pro úspěšné čínské firmy obchodující po celém světě, stejně jako fakt, že jsou používány podniky, jež jsou uvedeny na seznamu na burzách v Londýně, New Yorku, a Hongkongu.

Donovan uvedl, že atributy území, včetně právního systému založeného na obecném anglickém právu, mezinárodně platných předpisů a daňové neutrality, činily Britské panenské ostrovy obzvláště atraktivní jurisdikcí směřující k odklizení zahraničních čínských investic a na závěr zmiňuje: ,, Britské Panenské ostrovy jsou připraveny podporovat společnosti, které se i nadále setkávají s trhy Belt and Road. ´´

Příspěvek Společnosti na Britských Panenských ostrovech byly představeny na fóru ´Belt and Road´ pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme