Pokusy Britských Panenských ostrovů povolily obnovovací systém v nových pracovních povoleních

Nový proces na Britských Panenských ostrovech (BPO) pro obnovení pracovního povolení byl zahájen dne 15. března 2017, a to ještě před plánovaným uskutečněním 15. května 2017.

Záměrem nového obnovovacího procesu je zkrátit dobu zpracování pracovního povolení na dva týdny, s čímž souvisí úsilí, aby se zlepšil zákaznický servis za účelem udržení se s iniciativou vedení na území BPO. A díky tomu se reformuje přistěhovalectví a pracovní síla.

Tento nový proces zahrnuje představení jednostránkového obnovovacího formuláře, který bude dostupný jak v elektronické, tak v papírové podobě. Během testovací fáze pracující lidé hledají způsob, jak obnovit svá pracovní povolení. Budou tak mít možnost dokončit formulář elektronicky nebo manuálně a podat je pracovním úřadům v rámci území Britských Panenských ostrovů.

Pracovní úřady si pozvaly osoby, jejichž momentální pracovní povolení vyprší před dnem 9.6.2017, a mohou se tak účastnit ve zmiňované testovací fázi tak, že navštíví internetovou stránku konkrétního pracovního úřadu(oddělení) a to ve středu, 15.3. 2017, a následně se drží online instrukcí. Ti, kteří se nepřihlásili do tohoto testu musí pokračovat již v existujícím procesu pracovních povolení.

Příspěvek Pokusy Britských Panenských ostrovů povolily obnovovací systém v nových pracovních povoleních pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme