Pokladny na Maltě zvedly iniciativy v oblasti bydlení a pobytu

Pokladny na Maltě jsou podstatně posíleny díky programům s občanstvím a rezidencí, jejichž cílem je přilákat na ostrov kvalifikované a bohaté investory.

V rámci programu pro individuální investory mohou žadatelé, kterým je umožněno sdílet svůj talent, odborné znalosti a obchodní konexe, získat státní občanství, zatímco program Visa Residence umožňuje lidem splňujícím určitá finanční kritéria, aby se mohli stát obyvateli Malty.

Parlamentní sekretářka pro reformy, občanství a zjednodušení, Julia Farrugia Portelli, uvedla, že program Individuální investor přispěl přímo vládě částkou větší než 129 milionů eur (152 milionů amerických dolarů), přičemž více než 300 milionů eur (353 milionů amerických dolarů) bylo přímo uloženo do Národního fondu pro sociální rozvoj z důvodu financování sociálních, zaměstnaneckých a vzdělávacích iniciativ.

Portelli také řekla svůj názor k Programu Residency Visa (vízového pobytu), který, přestože začal v červnu roku 2016, byl v nedávném průzkumu zařazen jako pátý nejpopulárnější rezidentský program pro čínské občany.

Příspěvek Pokladny na Maltě zvedly iniciativy v oblasti bydlení a pobytu pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme