Na Normanských ostrovech se bude diskutovat o financování terorismu

Terorizmus

Guernsey a Jersey společně hostí konferenci o financování terorismu. Uskuteční se koncem měsíce a povedou ji experti z Izraele, OSN, Francie a Spojeného království.

Na konferenci představí své prezentace zástupce izraelského ministerstva spravedlnosti – státní zástupce pro oblast ekonomickou Yehuda Shaffer, finančí expert Rady bezpečnosti OSN a Alain Lefebvre z Tracfinu, oddělení francouzského ministerstva financí, které se zabývá bojem s praním špinavých peněz.

Příslušné orgány Normanských ostrovů se budou taky účastnit půldenních akcí v Guernsey a Jersey, které budou mít za cíl zvýšit povědomí o zásadních otázkách souvisejících s financováním terorismu.

V souvislosti s nadcházející konferencí k tomu ministr Jersey, Ian Gorst, řekl: Boj s financováním terorismu zůstává pro naši vládu prioritou. Je to také naše zodpovědnost s ohledem na to, že je Jersey světové finanční centrum. Rok 2017 představuje velkou změnu, co do zvyšování povědomí a přesahu do odvětví finančnictví. Je mi potěšením, že mohu v Jersey přivítat tak vysoce kvalifikované světové experty, kteří se této události zúčastní.“

John Harris, director general jerseyské finanční komise, dodal: „Společně s vládami Guernsey a Jersey jsme plně odhodláni bojovat s financováním terorismu. Cítíme, že je zcela zásadní zvýšit povědomí o tomto tématu a ujistit se, že my a všechny společnosti, které regulujeme, tot téma udělají jako své hlavní a uzpůsobí tomu své zdroje.

Příspěvek Na Normanských ostrovech se bude diskutovat o financování terorismu pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme