Mezinárodní finanční centrum v Dubaji vítá Hapag-Lloyd do zóny

Mezinárodní finanční centrum v Dubaji (DIFC v aj.), přední finanční středisko Středního Východu, přivítalo Hapag-Lloyda do centra po jednom z největších fúzí zahrnujících společnost, která je umistěná v bezcelní zóně.

Sjednocení společnosti United Arab Shipping Company Limited (UASC), společnosti DIFC ve více miliardách dolarů, s Hapag-Lloydem, což je globální lídr v kontejnerové přepravě, vytvořilo pátou největší námořní společnost se 230 plavidly a kombinovaným obratem přibližně 12 bilionů amerických dolarů.

Aby se to sjednocení/fúze stalo uskutečnitelným, společnost UASC byla nejprve znovu usazena na DIFC. United Arab Shipping Company Limited také využila řadu inovativních speciálních konstrukcí vozidel, které jsou v centru k dispozici.

Arif Amiri, generální ředitel společnosti DIFC Authority, uvedl: ,,Jsme potěšení, že můžeme uvítat jednu z nejznámějších a respektovaných globálních námořních společností pro podnikatelskou komunitu DIFC, zejména v tak vzrušující době pro společnost, jež hlásí dokončení sjednocování/fúze s Hapag-Lloyd. Tento krok vkládá důraz na to, jak se DIFC rychle vyvíjí jako domicil výběru díky zkušenostem s podporou společností s inovativními strukturovanými finančními transakcemi. ´´

DIFC je zóna volného obchodu, která se nachází v Dubaji, což přináší řadu výhod podnikům, zahrnujících nulové procentní sazby daně z příjmu zaručené na 50 let, 100% zahraničního vlastnictví a žádné výměnné kontroly.

Příspěvek Mezinárodní finanční centrum v Dubaji vítá Hapag-Lloyd do zóny pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme