Guernsey říká, že CRS je ´´žhavým tématem´´ pro čínské investory

Guernsey Finance, agentura pověřená podporou mezinárodního sektoru finančních služeb na ostrově, nedávno uspořádala v Hongkongu prezentaci o Společné zprávě o standardech (Common Reporting Standard – CRS).

Prezentace o novém mezinárodním standardu OECD (Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj) pro automatickou výměnu informací o finančních účtech v daňových záležitostech přilákal více než 60 delegátů z oblasti bankovnictví, důvěry a cenných papírů. Komplikovanosti CRS se ukázaly být hlavním tématem diskuse mezi praktiky řízení bohatství, kteří pracují pro čínské klienty.

Delegáti vyslechli zástupce generálního guvernéra Guernsey Finance, Kate Clouston, která uvedla, že včasné přijetí CRS na ostrově znamenalo ´´výborné umístění proto, aby se podělila o své zkušenosti se svými asijskými protějšky”.
Christopher Chan, asijsko-tichomořský zástupce společnosti Guernsey Finance, řekl, že ta prezentace(briefing), která se uskutečnila v Asii za posledních šest měsíců, demonstrovala zapálení a chuť k poznání/informacím ve vztahu k CRS.

Příspěvek Guernsey říká, že CRS je ´´žhavým tématem´´ pro čínské investory pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme