Databáze skutečného vlastnictví Britských Panenských ostrovů (BVI v aj.) ožívá

Databáze skutečného vlastnictví BVI byla zahájena.

Systém BOSSs je vyhledávací platforma, která poskytuje orgánům činným v trestním řízení, přímý a okamžitý přístup k ověřeným informacím ohledně skutečného vlastnictví společností na tomto území. Tato platforma rovněž splňuje mezinárodní standardy tzv. Finanční akční skupiny, která je globálním orgánem zabývajícím se bojem proti praní špinavých peněz a také proti financování terorismu.

Tamní vláda říká, že BOSSs dosud zaznamenaly významnou aktivitu a to informace pro desítky tisíc společností, které již byly na platformě nahrány. Ministerstvo financí Britských Panenských ostrovů uvedlo, že úzce spolupracuje s průmyslem, aby tak čím jak nejdřív získalo zbývající společnosti do systému, a to s tím, že šestiměsíční milostní období bude zavedeno před uložením sankcí.

´´BOSSs je inovativní vyhledávací portál s technologií, označující postupnou změnu ve způsobu, jakým jsou informace o skutečném vlastnictví na jakémkoli Britském Panenském ostrově vedeny, zpřístupněny, a pokud je to vhodné, sdíleny s příslušnými orgány na Britských Panenských ostrovech a ve Spojeném království,” řekl výkonný ředitel úřadu mezinárodního obchodu (Regulations), Neil Smith. Vyvinula se po výměně poznámek s Velkou Británií v dubnu roku 2016. “

Příspěvek Databáze skutečného vlastnictví Britských Panenských ostrovů (BVI v aj.) ožívá pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme