Britské Panenské ostrovy otevírají Mezinárodní arbitrážní centrum

bpo

Mezinárodní arbitrážní centrum na Britských Panenských ostrovech poprvé otevírá svůj areál pro veřejnost. Záměrem je předvést, co toto zařízení může nabídnout.

Centrum, které bylo založeno zákonem z roku 2013, poskytne podporu a vybavení pro rozhodčí řízení a mediaci. Cílem Centra je stát se takovým zařízením, které si budou podnikatelé z celého světa pro svá rozhodčí řízení a své spory, vybírat.

Centrum bude obstarávat rozhodčí arbitráže podle svých pravidel. Také nabídne prostory a podporu účastníkům „ad hoc“ sporů. Toto zahrnuje služby, jakými jsou finanční servis, organizační a technické zázemí pro schůzky a slyšení, cestovní opatření a též obecné kancelářské i jazykové služby.

Zatímco strany mají možnost zvolit si rozhodce dle svého výběru, Centrum povede seznam vysoce uznávaných mezinárodních rozhodců a rozhodců sporů, jak z oblasti common law, tak i kontinentálního práva a spory bude možno vést v mnoha jazycích, zahrnujících angličtinu, španělštinu, portugalštinu, ruštinu, čínštinu, francouzštinu, němčinu a italštinu.

Příspěvek Britské Panenské ostrovy otevírají Mezinárodní arbitrážní centrum pochází z Parker & Hill

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme